Izvēloties mūs par sadarbības partneri, varat justies droši, jo kvalitātes un vides jautājumi mums patiesi rūp. Tas attiecas uz visu — no ražošanas līdz piegādei. Mēs ievērojam visus saistošos noteikumus, regulējumus un likumus. Uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar OEKO-TEX® standarta I un II klasi, ISO 9001:2015, kā arī nodrošina atbilstību REACH prasībām attiecībā uz ilgtspējību.

Texrep nozīmē ilgtspējību

Texrep nozīmē ilgtspējību

Bija laiks, kad ilgtspējība nerūpēja nevienam. Par laimi, šis laiks ir pagājis. Tagad ir gluži otrādi — salīdzinot dažādus piedāvājumus, daudzi ņem vērā pilna spektra ilgtspējības perspektīvu. Tādos brīžos daudzi atskārst, ka, izvēloties mūs, viņi kopsummā iegūst labāku darījumu. Un tādu uzņēmumu, kas to apjauš, kļūst arvien vairāk.

Mūsu darbības pamatprincipi

Mūsu darbības pamatprincipi

Mēs vienmēr cenšamies izmantot tādus materiālus un darba paņēmienus, kas ir saudzīgi pret cilvēkiem un vidi. Mums šķiet pašsaprotami, ka ir jāievēro organizācijai saistošie tiesību akti un noteikumi. Lai to garantētu, esam izstrādājuši šādas pamatnostādnes:

– Vides politika
– Kvalitātes politika
– Uzvedības kodekss

OEKO-TEX® nozīmē drošību

OEKO-TEX® nozīmē drošību

OEKO-TEX® ir vienota globāla, neatkarīga pārbaudes un sertifikācijas sistēma tekstilizstrādājumu izejvielām, starpproduktiem un galaproduktiem visos to apstrādes posmos un ar tiem saistītajos materiālos. Jau vairākus gadus esam piebiedrojušies šai organizācijai un ieguvuši tās sertifikātu.

ISO 9001 nemitīgai attīstībai

ISO 9001 nemitīgai attīstībai

Mēs ievērojam ISO 9001 — uzņēmuma procesu vadības sistēmas — vadlīnijas. Tas ietekmē visu, sākot no mūsu atbildēm uz tālruņa zvaniem, līdz pat darbības traucējumu novēršanai. Tā ir vadības sistēma, kurā noteikts, kā pastāvīgi uzlabot un pielāgot savu uzņēmējdarbību, lai tā atbilstu klientu vajadzībām.

REACH rūpējas par veselību un vidi

REACH izvirza prasības, kuras mēs atzīstam par labām un atbalstāmām. REACH ir Eiropas Savienības regula, kuras mērķis ir pilnveidot cilvēku veselības un apkārtējās vides aizsardzību pret ķīmisko vielu izraisītiem riskiem. Vienlaikus tā paaugstina arī visu ES uzņēmumu konkurētspēju.