Mēs izstrādājam un ražojam tekstila lentes teju visu veidu mērķiem un nozarēm, kopskaitā līdz pat 3000 dažādu izstrādājumu. Līdztekus mūsu standarta sortimentam piedāvājam arī tehniskās lentes ar specifiskām īpašībām. Tāpat mēs rūpīgi sekojam līdzi viedo tekstilizstrādājumu attīstībai.

Unikāls un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums audumu un materiālu griešanai.

Unikāls un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums audumu un materiālu griešanai.

Mums ir unikāls un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums audumu un materiālu griešanai. Ja strādājat celtniecībā, tekstilrūpniecībā vai ražojat apģērbus un jums ir nepieciešams sagriezt lentes, atgādājiet mums savu audumu, un mēs to izdarīsim!

Mēs izprotam klienta vajadzības

Mēs izprotam klienta vajadzības

Ilgus gadus strādājot šajā nozarē, esam uzkrājuši pamatīgas zināšanas par mūsu klientu vajadzībām un prasībām. Šī pieredze ļauj mums piedāvāt tādus produktus un pakalpojumus, kas mūsu klientiem nodrošina uzlabotu kvalitāti, drošību, rentabilitāti un produktivitāti.

Visās nozarēs

Visās nozarēs

Apgalvojums, ka esam visur, nav nekāds pārspīlējums. Mūsu ražojumi ir sastopami autorūpniecībā, higiēnas precēs, filtrēšanas iekārtās, gatavajos apģērbos, pārtikas precēs, kā arī mēbelēs. Tāpat arī palīglīdzekļos cilvēkiem ar invaliditāti, aizsardzības aprīkojumā, mājas tekstilizstrādājumos, saules aizsardzības līdzekļos un tehniskajos tekstilizstrādājumos, kā arī jūrniecības, militārajā, sporta un atpūtas nozarē.

Apstrāde lielākai drošībai

Apstrāde lielākai drošībai

Jums būs ērtāk, ja par visiem ražošanas posmiem gādās viens partneris. Mēs varam nodrošināt apstrādi aizsardzībai pret liesmām un ūdens atgrūšanas spēju, pārnesi un druku, auksto un karsto griešanu, krokošanu un apstrādi ar infrasarkanajiem stariem.