Pītas auklas

Pītas auklas

Dažādu krāsu, materiālu un izmēru tehniskās auklas, kas izstrādātas atbilstoši nozares augstākajām prasībām. Jebkurai nozarei.

Tamborētas lentes

Tamborētas lentes

Pieejamas dažādās krāsās, no dažādiem materiāliem un ar dažādu platumu. Izmanto apmalošanai un citām vajadzībām.

Austās tehniskās lentes

Austās tehniskās lentes

Dažādu krāsu, materiālu un platuma tehniskās lentes. Mēs piedāvājam arī austas tekstila lentes. Tāpat mēs izstrādājam lentes, kuru kvalitātei, materiālam un funkcijām tiek izvirzītas īpaši augstas un bieži vien specifiskas prasības. Piemēram, attiecībā uz stiepes izturību, nodilumu, izturību pret liesmām, kā arī ūdens atgrūšanas spēju.

Plastmasas un citu materiālu sprādzes

Plastmasas un citu materiālu sprādzes

Mums ir plašs kvalitatīvu plastmasas sprādžu sortiments, kā arī cita veida sprādzes, kas pieejamas pēc pieprasījuma. Sprādzes ir izgatavotas no augstas kvalitātes polimēriem, tām ir pievilcīgs un lietošanai piemērots dizains, un tās galvenokārt paredzētas sporta un atpūtas, veselības aprūpes un militārajai nozarei.

Grieztās un termiski grieztās lentes

Grieztās un termiski grieztās lentes

Mūsu griezējmašīnas ir unikālas un spēj sagriezt dažādus materiālus. Piedāvājam arī sintētisko materiālu termisko griešanu, lai nofiksētu apmales. Ja vēlaties velmēšanu un konvertēšanu, mēs par to parūpēsimies.

Elastīgās lentes

Elastīgās lentes

Izgatavotas no elastāna un lateksa visos iespējamos variantos. Mēs krokojam arī elastīgās lentes, kas paredzētas lietojumam īpašos apstākļos. Piemēram, mazgāšanai augstā temperatūrā, ilgam kalpošanas laikam vai izmantošanai audumos, kas nesaraujas.

Kokvilnas lentes

Kokvilnas lentes

Mēs esam viens no lielākajiem kokvilnas lenšu ražotājiem Eiropā. Sortimentā pieejami dažādi izmēri un krāsas.

Patēriņa preču iesaiņojums

Patēriņa preču iesaiņojums

Mēs nodrošinām patēriņa preču iesaiņojumu kā vairumtirgotājiem, tā mazumtirgotājiem ar īpaši pielāgotu klienta zīmola dizainu. Šim nolūkam mēs izmantojam pilnībā automatizētas iesaiņošanas iekārtas, kas garantē visaugstāko iesaiņojuma kvalitāti.

“Velcro” līplentes

“Velcro” līplentes

Visu veidu iedomājamiem un neiedomājamiem mērķiem un dažādos variantos, šūšanai un līmēšanai. Piedāvājam arī “Velcro” lentes tehniskiem pielietojumiem, piemēram, ar pretliesmu aizsardzību.

Atstarotājlentes

Atstarotājlentes

Mūsu krājumos ir dažādas kvalitātes lentes daudziem pielietojuma veidiem. Ražošanas procesā lentes tiek sagrieztas klientam vēlamajā platumā. Īpaši stingru prasību gadījumā varam piedāvāt arī ugunsizturīgus atstarotājus ar paaugstinātu atstarotājspēju, kurus var mazgāt augstā temperatūrā. Tie ir sertificēti saskaņā ar EN469:2007 un EN ISO 20471:3013.

Gatavie izstrādājumi

Gatavie izstrādājumi

Mēs piedāvājam vienkāršu gatavās produkcijas šūšanu, šūtas jostas, apmalojumus, kā arī atsevišķu līgumdarbu izpildi. Papildus mēs piedāvājam perforēšanu, karstā gaisa apstrādi u.c.